конкурси

МАН: пишемо!

До уваги юних науковців та їх наукових керівників

Ми маємо значний позитивний досвід у написанні наукових робіт у секціях Малої Академії Наук. У цьому навчальному році ця робота кипить з новою науковою силою. Для всіх зацікавлених осіб надаємо детальну інформацію про:

1. Перелік  відділень та секцій МАН.

2. Умови визначення результатів конкурсу.

3. Основні вимоги до написання, оформлення і представлення учнівських науково-дослідницьких робіт.

4. Зразок оформлення титульного аркуша, тез, анкети, заявки тощо.

5. Рекомендації щодо роботи з формулами, діаграмами і графіками у фізико-математичних відділеннях та у науках про Землю.

Презентація та файли ТУТ

V міський турнір юних математиків і фізиків

  24 лютого 2017 року відбулись півфінальні ігри V міського турніру юних фізиків і математиків. Шкільна команда була сформована із учнів 9-х класів. До основного складу команди увійшли Пшенік Даніїл (капітан команди), Андрієвська Вікторія, Бреус Дар*я, Кузько Володимир і Грищенко Костянтин. У якості запасних гравців готувались до гри Толдікова Дарина, Савченко Микола, Поліщук Масим, Бакун Нікіта.

     В процесі підготовки до змагань було опрацьовано величезний пласт навчального матеріалу з фізики і математики, розвязані запропоновані організаторами задачі, проведені спеціальні заняття з учнями. 

     Півфінальна гра складалась із трьох турів. За правилами турніру команда отримувала ігрові бали, рейтингові бали, а окремі учасники змагались ще й за персональну першість. До участі у турнірі надійшли заявки від 14 команд шкіл міста. Тим приємніше посісти 2-е місце і впевнено вийти у фінал.

Фінальні ігри відбулись 25 лютого і складались із двох ігрових етапів. У цих фінальних змаганнях наша команда також посіла почесне ІІ місце!

        Бажаємо успіху нашим юним даруванням!        

       Висловлюємо подяку вчителям Грищенку Олексію Григоровичу, Грищенко Жанні Михайлівні, Гаркуші Олені Іванівні, які готували команду до змагань.

Ірина Кирдей, вчитель математики, заступник директора з НВР
Детальніше: http://school16.org/v-miskiy-turnir-yunih-fizikiv-i-matematikiv

Обласний етап конкурсу "Вчитель року - 2016", номінація "Математика"

20.01. 2016 року відбувся заключний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Вчитель року - 2016" в номінації "Математика". Мені було доручено працювати в журі. Переможцем стала вчитель математики з м. Яготин Лисенко Олена Євгенівна. Щиро вітаю з перемогою. Бажаю успіхів у заключному етапі. 

    Чи потрібні сьогодні такі конкурси? Моя думка - потрібні. Чи повинні вони зберегти свій формат? Категорично - ні.

     Є велика кількість розумних, талановитих сучасних педагогів, які поважають дитину і знають як озброїти її міцними знаннями, зберігши при цьому її здоров*я та оптимістичний погляд на процес навчання. Але змагатися "папками", додавши до них обов*язкові блоги в мережі Інтернет - це як тицяти п*ятидюймовою дискетою в планшет.   

   Що ми хочемо побачити на відкритому уроці від учителя і учнів, які бачать один одного вперше???  Давно відомо, що процес навчання виходить із зони стресу і набирає ефективності вже після того, як учні і їх вчитель перестануть сприймати одне одного як невідому величину з непередбачуваними проявами власних особливостей.

     Конкурс може мати велике майбутнє, якщо участь у ньому не буде такою "добровільною", як вона є зараз, а винагорода означатиме повагу та авторитет учнів, батьків та колег. До слова, таку винагороду мають багато моїх колег, які до конкурсу ніколи не мали жодного відношення. Бо магія, диво і священнодійство в нашій професії починається після дзвінка, за зачиненими за вчителем дверима.

І шкільний фізико-математичний турнір_як це було

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      12 квітня 2013 року був проведений І шкільний фізико-математичний турнір, присвячений Всесвітньому дню авіації та космонавтики. До цього дня ретельно готувались шість команд учнів 7-9 класів. До запропонованих задач була створена наочність, плакати, макети, мультимедійні презентації. Оргкомітет та члени журі ретельно продумали кожен крок у цьому змаганні. Не обійшлось і без недоліків. Деякі з них можна легко усунути (в одній з аудиторій столи не були розставлені для командної роботи), а деякі не так то просто (вчителів не так багато, як потрібно для роботи в журі - дехто явно "підсуджував" своїм командам). Проте загальна думка була одностайною - такі форми роботи дуже приваблюють учнів, дозволяють їм розкрити до цього часу нерозкриті таланти. То ж будемо працювати і далі. Ось як це було

Збір матеріалів Збір матеріалів