Контрольна робота з математики на І (міському) етапі МАН, 2012-2013 н.р.

    Відповідно до Умов проведення конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН України в 2012-2013 н.р. на І (як і ІІ, ІІІ) етапах Першим туром є контрольна робота з базової дисципліни. У відділенні "Математика" такою дисципліною, звісно, є математика. Тексти та розв‘язання контрольної роботи, яка була написана 12.12. 2012, можна прочитати у вкладенні. Вони можуть бути використані як для перевірки власних результатів, так і для підготовки до інших математичних змагань. Принагідно хочу подякувати колективу авторів цих текстів - вчителям математики міста Білої Церкви Бойко Оксані Вікторівні, Думкіній Ользі Миколаївні, Заболотній Ларисі Вікторівні, Бондаєвській Валентині Сергіївні, Петровій Ларисі Анатоліївні, Слуп*ян Людмилі Миколаївні.

За структкрою контрольна робота була поділена на три рівні.

І рівень Завдання №1-10 мають по п’ять варіантів відповідей, з яких тільки ОДНА ПРАВИЛЬНА. Кожне завдання оцінюється від 0 до 2 балів. Вимога:Запишіть розв’язування і виберіть правильний, на вашу думку, варіант відповіді. Загальна кількість балів - 20.

ІІ рівень Завдання №11-13 оцінюються від 0 до 10 балів кожне. Вимога: Розв’яжіть завдання, запишіть відповідь десятковим дробом. Загальна кількість балів - 30.

ІІІ рівень  Завдання 14-15 оцінюються від 0 до 25 балів кожне. Розв’язання завдань повинні мати обґрунтування. Вимога: Запишіть послідовні логічні дії та пояснення, зробіть посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження. Якщо потрібно, проілюструйте розв’язання завдань схемами, графіками, таблицями. Загальна кількість балів - 50.

Максимально можлива сума балів - 100. Виконання завдань контрольних робіт з базових дисциплін здійснюється протягом трьох астрономічних годин.

ДолученняРозмір
kr_man_math_2012.zip343 КБ

Коментарі

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
Y
v
c
c
W
C
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів