Білоцерківська міська професійна спільнота вчителів математики

 

Матеріали робочої зустрічі тут: https://docs.google.com/presentation/d/1Fg7Di8m_qV6aiVzemqIwpZrGc3VlcytN/edit?usp=sharing&ouid=117997687166267284630&rtpof=true&sd=true

 

  

 11 січня 2024 року відбулось засідання консалтингової студії вчителів математики Білоцерківської МТГ. В ході роботи були розглянуті такі питання: 

1

Результати ІІ (міського) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та І (міського) етапу конкурсу-захисту наукових проєктів учнів-членів МАН України.  Кирдей І.Д., керівник професійної спільноти вчителів математики БЦМТГ, Ревицька У.С., кандидат фізико-математичних наук, голова журі математичного відділення  І (міського) етапу конкурсу-захисту МАН України

2

Творчі звіти вчителів, що атестуються (відповідно до плану роботи).

3

Результати НМТ - 2023 з математики та міжнародного порівняльного дослідження PISA - 2022 та їх вплив на зміни в структурі уроку математики вчителя ЗЗСО.    Кирдей І.Д., керівник професійної спільноти вчителів математики БЦМТГ

4

Освітні розриви і втрати: як діагностувати та надолужити? Бойко Л.Б., методист КУ БМР ЦПРПП

5

Нові модельні програми і підручники з математики, алгебри і геометрії НУШ для 7-х класів. Кирдей І.Д., керівник професійної спільноти вчителів математики БЦМТГ

6

Етапи реалізації плану роботи професійної спільноти  вчителів математики на ІІ семестр 2023/2024 навчального року. Бойко Л.Б., методист КУ БМР ЦПРПП


 

 

17 січня 2023 року відбулась консалтингова студія професійної спільноти вчителів математики Білоцерківської міської територіальної громади. На зібранні були підняті наступні питання:

 • 1. Про підсумки проведення захисту робіт І етапу МАН у 2022/2023 н.р. Ревицька У.С., голова журі конкурсу-захисту.

 • 2. Про підсумки проведення І (шкільного) і ІІ (міського) етапу предметних олімпіад з математики у 2022/2023 навчальному році. Кирдей І.Д., керівник ММО

 • 3. Підсумки проведення НМТ - 2022 та особливості проведення ЗНО (НМТ) у 2021 році. Кирдей І.Д., керівник ММО

 • 4. Про реалізацію програми з математики НУШ у 5-х класах ЗЗСО.  Лемешко Л.С., вчитель методист БПМЛГ 16, Татарчук О.О., Гетьманський ліцей.

 • 5. Виклики сьогодення та якість освіти: досягнення сьогодення та плани на майбутнє. Бойко Л.Б., методист КУ БМР "Цент професійного розвитку педагогічних працівників"

     Були підбиті підсумки освітнього процесу в І семестрі 2022/2023 навчального року. Присутні ознайомились із результатами участі випускників 2022 року в НМТ та законодавчими ініціативами з цього питання в 2023 році. Вчителі математики проаналізували участь в предметній олімпіаді, зважили на досягнення і прорахунки під час написання науких досліджень здобувачів освіти в секціях МАН України. Вчителями, які викладають в 5-х класах, було проаналізовано підручники різних авторів для НУШ. Присутні взяли участь в обговоренні питань якості освіти та відмінностях нового Положення про атестацію педагогічних працівників, яке набере чинності з 1 вересня 2023 року.
          Було прийнято рішення про організацію чергово Міського турніру юних математиків і фізиків на базі Ліцею "МАН" в лютому-березні 2023 року.
      Ірина КИРДЕЙ, голова Білоцерківського міської територіальної спільноти вчителів математики 

 

 

 

29. 08. 2022 року відбулась консалтингова студія професійної спільноти вчителів математики Білоцерківської міської територіальної громади. На зібранні були підняті наступні питання:

•1. Особливості освітнього процесу в умовах війни. Психологічна підтримка учня. Навички евакуації до сховища.
•2. Форми організації роботи в 2022/2023 навчальному році, структура навчального року.
•3. 5 клас НУШ: особливості роботи з модельною навчальною програмою, принципи календарного планування, формат оцінювання.
•4. Методичні рекомендації щодо викладання математики в 2022/2023 навчальному році. Переліки навчальної літератури.
•5. Виховання українців.
Колеги визначили основні напрями роботи в умовах імплементації концепції НУШ в 5-х класах, особливості роботи з модельними навчальними програмами, переліками навчальної літератури, що пройшла експертизу та має гриф МОН України. 
     Також важливим аспоктом навчального року в умовах війни є навички, що розблять освітній процес безпечним, навички прсихологічної підтримки, поведінку в укритті цивільного захисту тощо.
     Війна не залишила нам вибору - має навчати українських дітей в таких умовах, коли поряд із питаннями дидактики доводиться розв'язувати питання безпеки, психологічної підтримки та імплементацію національно-патріотичної ідеї в освітній процес.
      Ірина КИРДЕЙ, голова Білоцерківського міської територіальної спільноти вчителів математики 
  

 

Презентація матеріалів вчителів математики, які атестуються у 2021/2022 н.р. комісією ІІ рівня (підтвердження та присвоєння вищої кваліфікаційної категорії та педагогічних звань). Прохання до 20 січня 2022 року створити та заповнити інформацією ТРИ СЛАЙДИ спільної презентації. Питання ставте у зручний для вас час і спосіб.

З повагою, Ірина Дмитріївна КИРДЕЙ, голова ММО вчителів математики Білоцерківської МТГМатеріали роботи консалтингової студії ММО вчителів математики Білоцерківської МТГ, 05 січня 2022 року


 Матеріали консалтингової студії ММО вчителів математики Білоцерківської МТГ, 25.08. 2021


Секційне засідання вчителів математики м. Білої Церкви

05.01. 2021 року,  10-00

платформа zoom

матеріали для спільної роботи


 

Секційне засідання вчителів математики м. Білої Церкви відбулось 27.08. 2018 року о 10-00 в БЗШ № 7


Матеріали засідання тут


 

     28 грудня 2017 року відбулись засідання міських методичних комісій. Зокрема у нашій школі проходили предметні спілкування вчителів образотворчого і музичного мистецтв, технічної та обслуговуючої праці, фізики та асторономії, математики.

    На ММК вчителів математики завітали понад 120 вчителів із усіх навчальних закладів міста. Були підбиті підсумки роботи за 2017 рік. Розглянуті результати олімпіад та конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН України. Це майстерно зробила голова журі конкурсу-захисту кандидат фіз-мат. наук Ревицька Уляна Степанівна.

   Вагомим здобутком на шляху реформування системи освіти стало прийняття нового Закону України "По освіту". На основних положеннях цього документа закцентувала увагу методист НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чабаненко А.В.

   Також важливим етапом роботи вчителів стало обговорення положень нових програм з математики для учнів 10-11 класів, які стануть чинними з 1 вересня 2018 року.

   Аналізуючи публікації вчителів математики, виявилось, що понад 20 статей у 2017 році було опубліковано на сторінках газети "Математика" всеукраїнського видання "Шкільний світ" та в серії "Бібліотека. Математика" цього ж видавництва.

   Окрему увагу було приділено молодим педагогам. Такі є. П*ять молодих педагогів малою досвід роботи від 4 місяців до 3 років. Вони і будуть тими агентами змін, на яких розраховує суспільство. 

    Матеріали засідання тут.

Кирдей І.Д., голова ММК вчителів математики м. Білої Церкви 


План проведення секційного засідання вчителів математики

28.08.2017 р. БСПМШ №16, 10.00

Керівник: Кирдей І.Д.,вчитель-методист БСПМШ №16,голова ММО

 1. Якісна середня освіта як запорука успіху України в майбутньому.  Чабаненко А.В., методист НМЦ
 2. Актуальні проблеми та науково-методичне забезпечення викладання математики в 2017/2018 навчальному році. Кирдей І.Д., голова ММО
 3. Методичні рекомендації щодо вивчення математики у 9-му класі. Кирдей І.Д., голова ММО
 4. Організація навчально-виховного процесу в 2017/2018 навчальному році. Лист управління освіти і науки Білоцерківької міської ради № 600 від 20.06.2017 «Про структуру 2017/2018 навчального року та організацію навчально-виховного процесу» Чабаненко А.В., методист НМЦ
 5. Про проведення Міжнародної конкурсу «Кенгуру» у 2017/2018 навчальному році. Чабаненко А.В., методист НМЦ
 6. Затвердження річного плану ММО. Вироблення і прийняття рекомендації.                                                             Матеріали засідання тут

Голова ММО Кирдей І.Д.


 

  

   


Секційне засідання ММО вчителів математики м. Білої Церкви

28 грудня 2016 року

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ:

1. Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики в 2016/2017 н.р.  Кирдей І.Д., керівник ММО

2. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН України з математики в 2016/2017 н.р.  Ревицька У.С., голова журі

3. Про проведення V Білоцерківського міського турніру юних математиків і фізиків у 2017 році. Черненко Н.А., БНВО «Ліцей-МАН»

4. Особливості проведення ЗНО у 2017 р. Кирдей І.Д., керівник ММО

5. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

•                                                               Проценко Л.Г., БЗШ №20
•                                                               Берегова В.Г., БЗШ №6
•                                                               Юрченко І.М., БСШ №12

6. PISA-2018: Оцінювання математичної   грамотності.  Кирдей І.Д., керівник ММО

Матеріали засідання тут

Голова ММО Кирдей І.Д.    

     


Чергове засідання ММО вчителів математики м. Білої Церкви відбулося 24.03. 2016 року. На засіданні були обговорені наступні питання:

1.Методика підготовки матеріалів до ДПА з математики в 9-х класах.

2. Матеріали для підготовки учнів до складання ДПА за ЗНО з математики у 9-х та 11-х класах

3. Електронний каталог друкованих матеріалів періодичної літератури та педагогічної преси з математики для підвищення ефективності уроку математики

4. Розвантаження програм з математики для учнів 10-11 класів з 01.09. 2016 року.

5. Хід атестації вчителів математики у 2015/2016 н.р.

Матеріали засідання тут

Голова ММО Ірина Кирдей

 


Чергове засідання ММО вчителів математики м. Білої Церкви відбулося 05.01. 2016 року. Матеріали засідання тут

 

Голова ММО Ірина Кирдей       25.08. 2015 року відбулося  засідання міського методичного об*єднання вчителів математики. Серед питань, що були винесені на обговорення:

1. Особливості вивчення  математики у 2015/2016 навчальному році. Лист МОН № 1/9-305 від 26.06.2015   Кирдей І.Д., голова ММО

2. Про внесення змін до навчальних програм для 7 класів загальноосвітніх навчальнихзакладів. Кирдей І.Д., голова ММО

3. Перелік програм, підручників та посібників, рекомендованих МОН України для використання у школі ІІ-ІІІ ступеня у 2015/2016 н.р. Чабаненко А.В., методист НМЦ, Кирдей І.Д., голова ММО

4. Про проведення Дня знань  1 вересня та першого уроку . Чабаненко А.В., методист НМ Ц

5.  Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах. Чабаненко А.В., методист НМЦ

6. Корекція та затвердження річного плану ММО  вчителів фізики та астрономії.  Вироблення та прийняття  рекомендацій. Рада ММО 

Місце проведення: БЗШ № 3, початок о 10-00.

Матеріали роботи ММО - ТУТ

   26 серпня 2014 року відбулося засідання міського методичного об*єднання вчителів математики. Серед питань, що були винесені на обговорення:

1.Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2014/2015 році у загальноосвітніх навчальних закладах. Кирдей І.Д., голова ММО
2.Про особливості викладання математики у 6-их класах загальноосвітніх навчальних закладів.  Кирдей І.Д., голова ММО

3. Перелік навчальних планів, програм, підручників, навчально-методичних посібників, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.          Кирдей І.Д., голова ММО

4. Про проведення Дня знань 1 вересня та першого уроку. Кирдей І.Д., голова ММО                                                                          

5. Щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у загальноосвітніх авчальних закладах. Чабаненко А.В., методист НМЦ

6. Про підсумки проведення   Всеукраїнського конкурсу «Кенгуру 2014». Лемешко Л.С., міський координатор конкурсу 

7. Навчально-методична література видавництва «Шкільний світ», газета «Математика». Публікації педагогічних працівників у Всеукраїнських педагогічних виданнях. Кирдей І.Д., голова ММО

8. Організація дистанційного навчання школярів. Використання хмарних технологій та технологій веб 2.0. Створення навчального контенту. Кирдей І.Д., голова ММО

 9. Затвердження річного плану ММО  вчителів математики. Рада ММО, Чабаненко А.В., методист НМЦ

Матеріали роботи ММО - ТУТ

                                                                                                              

 

                                                                              

 

Коментарі

Додати новий коментар

 • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
 • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
 • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

 • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
 • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
5
Y
k
M
g
v
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів