Microsoft Mathematics 4.0

Microsoft Mathematics 4.0 являє собою графічний калькулятор, що будує двовимірні та тривимірні графіки, забезпечує покрокове розв'язання рівнянь, надає доступ до корисних інструментів, призначених для розв'язання математичних задач і задач з інших предметів.

Microsoft Mathematics 4.0 включає великий набір інструментів, засобів та інструкцій, створених з метою надання студентам допомоги у процесі розв'язання математичних та наукових завдань. Використовуючи дану програму учні мають нагоду навчитися розв'язувати рівняння крок за кроком, отримати кращі уявлення про основи алгебри, тригонометрії, математичних обчислень, фізики та хімії.
Четверта версія програми Microsoft Mathematics налічує цілий ряд вдосконалень, включаючи наступні:
· Покращений математичний двигун
o Обчислювальний двигун
o Графічний двигун
· Новий інструмент вводу даний
o Надійніше розпізнання рукописного тексту
o Засіб корекції
· Вдосконалений інтерфейс
o Стрічка
o Оформлення в стилі додатків MS Office
За допомогою даного навчального програмного засобу учні не лише навчаються розв'язувати рівняння, але й отримують більш глибоке розуміння базових понять і елементів математики, точних наук і предметів природничого циклу.
· Центральним елементом навчального програмного засобу є повнофункціональний Графічний Калькулятор з його широкими можливостями в сфері побудови графічних об'єктів та вирішення рівнянь. Він відкриває великий спектр додаткових інструментів, який сприяє поглибленому розумінню учнями найскладніших явищ математики та інших навчальних дисциплін.
· Використовуючи Покрокові Математичні Рішення, учні отримують настанови щодо розв'язання завдань з різноманітних предметів, починаючи з основ алгебри та обчислень. Це дозволяє їм розв'язувати рівняння більш швидко й ефективно.
· Бібліотека Формул і Рівнянь містить збірку більш ніж 100 найбільш вживаних математичних рівнянь і формул, яка уможливлює процес ідентифікації та відповідного застосування рівняння, що необхідне для розв'язання математичних та інших завдань.
· Трикутник (програма для розв'язання задач з трикутниками) є графічним інструментом, що може бути використаний учнями для розгляду трикутників, кращого розуміння відношення різних частин трикутника з метою знаходження сторін, кутів, формул і значень.
· Інструмент Перетворення Одиниць дозволяє учням швидко і легко конвертувати одиниці виміру, що охоплюють такі сфери, як довжина, площа, об'єм, вага, температура, тиск, потужність, час, швидкість, енергія.
· Нова функція Підтримка Рукописного Вводу (для планшетних та мобільних персональних комп'ютерів) надає учням можливість робити нотатки від руки, спрощуючи оперування програмою Microsoft Mathematics 4.0.
Microsoft Math доступний для завантаження абсолютно безкоштовно з 12 січня 2011 року за адресою Центру Завантажень Майкрософт: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=9caca722-5235-401c-8d3f-9e242b794c3a

Коментарі

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
S
3
6
Z
M
v
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів