Задачі з параметрами

У лютому місяці цього року у видавництві ПП «Рута» (м. Житомир) вийшов з друку навчально-методичний посібник «Задачі з параметром в шкільному курсі математики», автори – Алла Володимирівна Прус та Василь Олександрович Швець.

Процес розв'язування завдань із параметрами, на наше глибоке переконання, розвивальний для кожної особистості та потенційно творчий. Зрозуміло, що ця діяльність базується на цілком визначених, простих та стабільних основах. Тому навчитись розв'язувати такі вправи, принаймні найпростіші, може кожен, хто має бажання працювати над ними хоча б на рівні стандарту.

Навчально-методичний посібник складається зі вступу, трьох частин, списку використаної літератури. Перша частина містить одинадцять глав. Кожна глава цієї частини містить завдання з різних розділів елементарної математики. Зокрема, це такі завдання: раціональні рівняння та нерівності з параметрами, системи рівнянь та нерівностей з параметрами, модуль у завданнях із параметрами, ірраціональні рівняння та нерівності з параметрами, показникові і логарифмічні рівняння, нерівності з параметрами, тригонометричні рівняння, нерівності з параметрами. Друга частина містить дві глави, які пов’язані з аналітичними та графічними прийомами розв’язування завдань із параметрами. Зауважимо, що кожна із глав перших двох частин має такі рубрики: методичні рекомендації щодо розв’язування, завдання із розв’язаннями та відповідями, завдання для самостійного розв’язування. Слід зазначити, що завдання для самостійного розв’язування розподілені за трьома рівнями складності (за зростанням складності, відповідно, групи А, Б, В); до кожного завдання наведені відповіді, до окремих із них – вказівки щодо розв’язування. Навчально-методичний посібник «Задачі з параметрами в шкільному курсі математики» налічує більше 600 завдань із параметрами. Третя частина містить дві додаткові глави. У цих главах є тестові завдання для самоперевірки (з відповідями), добірки завдань для тематичних письмових робіт. Відмітимо, що кожна глава починається з епіграфу, дібраного із творів англійського письменника, математика та філософа Льюїса Керрола.

Прус А.В., Швець В.О. Задачі з параметрами в шкільному курсі математики. Навчально-методичний посібник. – Житомир: Вид-во «Рута», 2016. – 468 с. Ціна – 120 грн.

Придбати такий посібник можна: 

–10008, м. Житомир, вул.. Велика Бердичівська, 40, ЖДУ імені Івана Франка, кафедра методики навчання математики, фізики та інформатики 

– 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, НПУ імені М.П. Драгоманова, кафедра математики.

Коментарі

Зображення користувача Микита.

Дуже дякую за інформацію. А

Дуже дякую за інформацію. А це точно, що за цією адресою можна придбати? м. Київ, вул. Пирогова, 9

Зображення користувача Irina.

Напишіть мені на ел пошту

Напишіть мені на ел пошту irinakirdey@gmail.com

Все таки пройшло багато часу і обставини могли змінитись, а я дам Вам контакти одного із співавторів.

Книга того варта!

Зображення користувача Anonymous.

Де зараз можна купити цю

Де зараз можна купити цю книгу?

Зображення користувача Irina.

Напишіть листа автору Швецю

Напишіть листа автору Швецю Василю Олександровичу kmmvm@ukr.net

Він допоможе придбати.

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
Z
r
g
7
p
g
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів