Анонс № 2 (830), 2018

   13 грудня 2017 року засновник Facebook Марк Цукерберг опублікував лист із підсумками Chan Zuckerberg Initiative у сфері благодійництва за 2017 рік та плани подальшої діяльності, до якої входить також аспект сприяння освіті. На думку Цукерберга, го-ловним фактором, що спри -ятимедоступності осві ти, має стати розвиток тех-нологій. Саме новітніми надбаннями у сфері ІТ  і забезпечуватиме освітні проекти його з дружиною благодійна ініціатива.
Цукерберг вважає модель «персоналізованого» навчання (більшістьнавчального часу—сам на сам із вчителем та індивідуальний план занять) надзвичайно ефективною. Як підтвердження, він наводить дані з дослідження американського психолога Бенджаміна Блума про те,що посередній учень, навчаючись у цьому форматі,може виби-тися в лідерикласу. Засновник Facebook пообіцяв зробити доступнішимивже розроблені організацією технологічні 
засобидля «персоналізованого» навчання.
   У вкладках попередніх і цього номерів ми публікуємо вправи для усного рахунку учнів 5—6-х класів. Якщо використовувати їх на уроках системно, то рівень усного рахунку учнів значно підвищиться. Розвиток інтелектуальних здібностей учнів — справа багатогранна. І вміння рахувати швидко, правильно і до того ж усно — це одна із багатьох складових цього процесу.
    У рубриці «Нова українська школа»публікуємо дослід-ження вчителів-методистів із Черкащини про створення та використання компетентісно орієнтованих завдань.
    У рубриці «Методика і практика»пропонуємо матеріали для організації занять у 8-му та 11-му класах з акцентом на 
практичне використання теоретичних знань.
    У рубриці «Олімпіади, конкурси, турніри» стаття із завданнями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 
(м. Київ).

Підписка триває http://presa.ua/matematika-160309.html

Збір матеріалів Збір матеріалів