Обласний етап конкурсу "Вчитель року - 2016", номінація "Математика"

20.01. 2016 року відбувся заключний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Вчитель року - 2016" в номінації "Математика". Мені було доручено працювати в журі. Переможцем стала вчитель математики з м. Яготин Лисенко Олена Євгенівна. Щиро вітаю з перемогою. Бажаю успіхів у заключному етапі. 

    Чи потрібні сьогодні такі конкурси? Моя думка - потрібні. Чи повинні вони зберегти свій формат? Категорично - ні.

     Є велика кількість розумних, талановитих сучасних педагогів, які поважають дитину і знають як озброїти її міцними знаннями, зберігши при цьому її здоров*я та оптимістичний погляд на процес навчання. Але змагатися "папками", додавши до них обов*язкові блоги в мережі Інтернет - це як тицяти п*ятидюймовою дискетою в планшет.   

   Що ми хочемо побачити на відкритому уроці від учителя і учнів, які бачать один одного вперше???  Давно відомо, що процес навчання виходить із зони стресу і набирає ефективності вже після того, як учні і їх вчитель перестануть сприймати одне одного як невідому величину з непередбачуваними проявами власних особливостей.

     Конкурс може мати велике майбутнє, якщо участь у ньому не буде такою "добровільною", як вона є зараз, а винагорода означатиме повагу та авторитет учнів, батьків та колег. До слова, таку винагороду мають багато моїх колег, які до конкурсу ніколи не мали жодного відношення. Бо магія, диво і священнодійство в нашій професії починається після дзвінка, за зачиненими за вчителем дверима.

Коментарі

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
G
E
Z
w
S
F
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів