ЗНО

ЗНО з математики

 

     Задачі ІІІ частини ЗНО з математики необхідно розв*язувати з повним поясненням і обгрунтуванням. Зазвичай це викликає труднощі у випускників. Але систематична робота та грунтовне знання теорем і раніше розв*язаних задач значно спрощує цей процес.


Чат-бот для підготовки до ЗНО з математики

       Під час підготовки до ЗНО не буває дрібниць. Дуже важливо використовувати всі можливості підвищити свій рівень знань. Не секрет, що старшокласники не уявляють себе без свого смартфона ні секунди. Знаючи це, львівська ІТ-компанія "Softserve" створила чат-бот, який допомагатиме учням підготуватися до ЗНО з математики. 

     Проект втілений у чат-боті @HNEU_ZNO_math_bot в месенджері Telegram. За 100 днів до ЗНО з математики бот розпочав підготовку випускників до складання іспиту. «Маємо невтішну статистику – минулого року третина школярів продемонстрували рівень знань з математики нижче середнього показника», – пояснює мотивацію компанії В’ячеслав Лаптєв, IT Educational Program Manager в SoftServe.

      До 18 травня 12:00 потрібно проходити завдання, які надсилає чат-бот. За їх успішне вирішення нараховуються бали. Результати всіх учасників складаються у рейтинг. Три учасники, які наберуть максимальну кількість балів, отримають цінні призи – планшети Apple iPad. Участь у чемпіонаті – безкоштовна, попередня реєстрація – не потрібна.

Джерело і посилання на чат-бот ТУТ

Три задачі з параметром: ЗНО - 2017 - 2019

       Наближається до завершення черговий навчальний рік. Для значної частини випускників закладів загальної середньої освіти попереду тест ЗНО. Цей іспит містить так звану «задачу №33», яка є своєрідним «лакмусовим паперцем», який виявляє здатність учня глибоко аналізувати задані в умові функції та на основі зробленого аналізу формулувати висновки та узагальнення. Жодна із задач, крім цієї, не дозволяє набрати (або втратити) цілих 6 рейтингових балів. Автор статті пропонує розглянути задачі цього типу за три останні роки та способи їх розв’язання. Детальне опанування наведеними методами дозволить учневі успішно впроратись із важливою частиною тесту ЗНО.

Задачі та їх розв′язання тут

ЗНО: легкі тести зробили математику найпопулярнішим предметом

 

ЗНО: легкі тести зробили математику найпопулярнішим предметом

    Через занадто легкі завдання на ЗНО учні просто перестали серйозно готуватися.

    Зовнішнє незалежне оцінювання – рівняння без невідомих. Цього року одні з найпопулярніших тести – з математики. Предмет, який ще два роки тому був на п’ятому місці за рейтингом, цьогоріч склали дві третини випускників. Лише на третину менше, ніж обов’язковий з мови та літератури.

    «21 та 22 травня у дві сесії було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики, щоб усіх помістити, бо взяло участь майже 200 тисяч осіб. У тестуванні з української мови і літератури брало участь майже 300 тисяч осіб», – каже міністр освіти, науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

     Однак у викладачів математики така тяга молоді до точних знань захвату не викликає. Професор Київського університету Богдан Рубльов роками готує учнів до міжнародних олімпіад. Каже: завдання незалежного оцінювання не дотягують навіть до середнього рівня складності. А логічні задачі, які були ще 2008-го з тестів виключили.

     «Теперішній рівень ЗНО суттєво погіршив ситуацію з математикою у школах. Зараз вчителям при вступі у виші не треба навчати дітей нормальній математиці. Просто треба навчитися вгадувати відповіді до задач різного рівня», – говорить професор кафедри обчислювальної математики КНУ ім. Т. Шевченка Богдан Рубльов...

ЗНО

         Після двох сесій зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2012 році УЦОЯО розмістив розв*язання запропонованих задач. Наводжу у вкладенні розв*язки. Аналізуймо разом!

Пробне on-line тестування з усіх предметів

В нетрях Інтеронету випадково було знайдено і апробовано чудовий ресурс Львівського колеги для абітурієнтів 2012 року. Спрбуйте, чи зможете Ви набрати пристойну кількість балів?

Made for Nikol
ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE
ТЕСТУВАННЯ
підготовка до ЗНО-2012
Made for Nikol

Взаємно однозначна відповідність у задачах ЗНО

Встановіть взаємно однозначну відповідність між точками 1) - 7) та площинами А) - Г).

А) x=y;
Б) x=z;
В) y=z;
Г) y=0.

1) A(-1;2;6);
2) B(Π; 3,14; sin Π);
3) C(sin1; tg1; cos0);
4) D(0; 4; √16);
5) E(log32;1;log23);
6) F(log39; 0;2);
7)G(1/2; 0,5; 1/3).

Збір матеріалів Збір матеріалів