Слово редактора


      Українська освіта - один із найбільших секторів суспільства, у якому працюють і здобувають освіту близько 9 млн осіб. Ця надважлива державна інституція проходить надзвичайно важливий етап оновлення й реформування. Ряд нормативних документів визначив нові права педагогів у частині вибору форм, методів та засобів навчання відповідно до їх природних обдарувань та навчальних потреб. 

     Припинити навіть на короткий час роботу над собою для вчителя математики рівносильно фаховому самогубству. Тільки щоденний вдумливий пошук та відповідь на виклики часу дозволяють досягати успіхів у справі навчання математиці.

     Використання матеріалів нашої газети дозволить навчити математиці, використовуючи досвід однодумців - вчителів математики усієї країни, для яких творчий розвиток та щоденна робота над собою - головний прііоритет.

     Рубрики "Методика і практика", "На допомогу вчителю", "Інноватика", "Наукові досліддження", "Олімпіади, конкурси, турніри", "Ігрова кімната", "З історії математики", "Це цікаво" охоплюють матеріали, що можуть задовольнити зайвибагливішого досвідченого педагога під час підготовки навчальних занять та позакласних заходів.

     Вкладка "Дидактика" , започаткована у 2015 році, займає центральні сторінки усіх парних чисел газети. Матеріали вкладки поступова наповнять кабінет математики загальноосвітнього навчального закладу дидактичними матеріалами для контролю та навчання. Матеріали вкладки укладаються у вигляді карток. Вчителю достатньо вийняти центральні аркуші газети та ксерокопіювати картки для своїх учнів у потрібній кількості. Крім того, для підписників газети доступна PDF-версія карток на сайті видавництва.

     Автором публікації може стати кожен вчитель математики, студент педагогічного вузу, методист чи науковець.

Як стати автором    Якщо є запитання - пишіть

     Особлива шана нашим підписникам. ваші зауваження та побажання для нас є визначальними. Чекаємо на Ваші статті, сценарії, розробки уроків, аналітичні дослідження. Ми завжди відкриті для діалогу.

Ірина Кирдей, редактор газети «Математика»

 

Коментарі

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
s
Z
W
d
k
2
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів