Про сайт

Вітаю Вас на цьому сайті!

 

Звуть мене Ірина Кирдей (Irina Kirdey) і це моя персональна сторінка.


 

Хто я?

 

Я себе ідентифікую з двох сторін.
Перша - це офіційна.

 

Характеристика діяльності вчителя математики

СПМШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка м. Білої Церкви

КИРДЕЙ Ірини Дмитріївни


          Кирдей І.Д. має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель математики середньої школи» та працює за отриманим фахом з 1983 р., має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії НОК-школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Борисполя у 1996 році та підтверджену рішеннями атестаційної комісії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка м. Білої Церкви у 2001 та у 2006 роках. Присвоєне їй педагогічне звання «Старший вчитель» рішенням атестаційної комісії НОК-школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Борисполя у 1996 році було підтверджене у 2001 році рішенням атестаційної комісії відділу освіти Білоцерківської міської ради; у 2006 році атестаційною комісією управління освіти і науки Білоцерківської міської ради їй було присвоєне педагогічне звання «Вчитель-методист». У 2007 році Кирдей І.Д. було присвоєно почесне звання «Відмінник освіти України», наказ МОН України № 808-К від 14.08. 2007 року, посвідчення № 81085.
         У 2008 році Кирдей І.Д. підвищила кваліфікацію у Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів на очних курсах з питання «Організація та навчально-методичне забезпечення профільного навчання у школі ІІІ ступеня», посвідчення № 3122 від 12.09.2008 року.
         Кирдей Ірина Дмитріївна працює в СПМШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка м. Білої Церкви з 1996 року.

     З 2009 року вона є членом комісії з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. У 2009 та 2010 році вона була членом журі Всеукраїнського конкурсу підручників, у 2008-2011 роках - членом журі ІІІ (Всеукраїнського) та ІІ (обласного) етапів конкурсу захисту робіт МАН України.
      Ірина Дмитріївна приділяє увагу інформатизації процесу викладання математики, виважено і розумно застосовує комп'ютерну техніку та програмне забезпечення на уроках та в позаурочній роботі з учнями. ЇЇ статті, надруковані в журналі „Комп'ютер у школі та сім'ї", у «Математичній газеті», викладені на освітянських сайтах http:// www.ostriv.in.ua. Творча лабораторія вчителя вивчає питання теорії чисел та розміщена на персональному сайті за адресю в інтернеті http://kirdey.com, її програма факультативного курсу «Ланцюгові дроби та їх застосування» схвалена до використання у навчально-виховному процесі МОН України, протокол № 4 від 20.06. 2010 року.
          З 21. 02 по 04.03. 2011 року Кирдей І.Д. провела авторські проблемно-тематичні курси для вчителів математики вищої категорії, слухачів курсів КОІПОПК на тему «Методика викладання математики в сучасних умовах».
        Ірина Дмитріївна вміє продукувати оригінальні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку та забезпечує високу результативність роботи.
Особливу увагу вона приділяє роботі з обдарованими учнями. На уроках та факультативних заняттях створює проблемно-пошукові ситуації, впроваджує в практику роботу задачі творчого та нестандартного характеру, вміє зацікавити учнів та знайти способи для підвищення їх інтересу до математики.
        Приймає активну участь в роботі фізико-математичного відділення МАН, показуючи високі результати. З 2006 по 2011 рік під її керівництвом було написано 7 наукових робіт, 2 з яких посіли І місце, 2 - ІІ місце, 2- ІІІ місце, та 1 -ІV місце у І (міському) етапі конкурсу-захисту МАН, та 1 - ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі.
      Ірина Дмитріївна володіє методикою ефективної підготовки учнів до ДПА та ЗНО з урахуванням особливостей навчального матеріалу класів з поглибленим вивченням математики, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці, уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, аргументувати свою позицію та володіє ораторським мистецтвом.
      Ірина Дмитріївна створює сприятливий мікроклімат у навчально-виховному процесі, дотримується демократичного стилю у спілкуванні, норм педагогічної етики, тактовна, відповідальна, користується авторитетом серед колег.

Друга - психологічна

 

      Не типова представниця середнього класу інтелігенції центральної частини України. Читає Г.Маркеса, Е.Хемінгуея, Е.-М.Ремарка, Р.Баха, З.Фройда, Е.Фромма, М.Кундеру, М.Павича, а також І.Карпу, Л.Дереша, С.Пиркало, С.Поваляєву, С..Жадана та Ю.Іздрика. З однаковим задоволенням п'є чай з молоком та каву з корицею - залежно від того, як стануть планети. Не вірить в прикмети, але вірить в свої можливості.

     Інтуїтивні відчуття для повноти картини розбавляю логічними розрахунками. Маю поруч себе дивовижних людей, знаходжу дивовижні речі у дивовижних книжках і фільмах. Люблю яскраві кольори, мереживо і гарні парфуми. Найбільше задоволення отримую від спілкування з цікавими людьми. Знаю точно, що люди з хорошою кармою неодмінно притягуються. Впевнена, що немає нічого важливішого в житті за любов. Із завершенням певного етапу життя отримую від підсвідомості потужний стимул до перебудови світогляду, щось міняю кардинально, щось злегка.

      Досить обов'язкова людина, як на жінку. Без жалю припиняю стосунки з людьми, які намагаються на мені паразитувати, відкидаю установки, які себе віджили, пробую жити на високій амплітуді емоцій, але без рожевих окулярів. Впадаю в стан блаженства від гарної музики. Ніколи не маю проблем з подарунком для когось.

       Вчуся. Весь час. У життя.


Про що цей сайт?

 

       Загалом - про мої думки, відгуки, аналіз та все, що підпадає під поняття "професійної сфери". В більшості своїй тут викладені матеріали, що допоможуть зробити життя вчителя математики яскравим і при цьому полегшать  життя його учнів.

 

Питання співпраці та реклами?

 

Так. Але з певними умовами. Все, що тут буде розміщуватись - виключно те, що мені подобається, тому підхід до рекламування - унікальний і в залежності від ситуації. Для більш широкої співпраці використовуйте форму на сайті "Якщо є запитання".

З повагою, Ірина Кирдей.

 

 

 


Коментарі

Зображення користувача Zmicer.

Я в захопленні від Вас,

Я в захопленні від Вас, Ірино)))))

Зображення користувача Irina.

Дякую... математика - це

Дякую... математика - це цікаво!

Зображення користувача Розумники.

Пропозиція

Вітаю!
Пропоную співпрацю, а саме:
пропоную розмістити на Вашому сайті наш банер з наданим Вам купоном на знижку. За цим купоном всі бажаючі зможуть отримати знижку на електронні навчальні матеріали у розмірі 10% від вартості замовлення. Ви, як власник купона, будете отримувати премію за кожне замовлення у розмірі 5%. Ви можете накопичувати ці кошти та витрачати їх на потреби навчального закладу.
Відслідковувати кількість та вартість замовлень, зроблених за вашим купоном, щоб знати суму вашої премії, Ви зможете, зареєструавшись на нашому сайті http://rozumniki.net «Інтернет-магазин навчальних матеріалів ТМ "Розумники"».
З повагою адміністратор інтернет-магазину ТМ “Розумники” Заболотська Світлана.

Зображення користувача Дарина.

Вы крутая!

Вы крутая!

Зображення користувача Irina.

Дякую)))

Дякую)))

Зображення користувача Irina.

ой

Сміх чому ж це?

Зображення користувача Ирина.

Уважаемая И.Д. Предложенное

Уважаемая И.Д. Предложенное Вами планирование для 9 класса по геометрии (углубленный курс) - неполно. Где можно найти полную версию? Спасибо.

Зображення користувача Irina.

Газета "Математика"

Газета "Математика" видавництва "Шкільний світ" у №№ 10-14_ 2015 друкуватиме календарно-тематичне планування для 7-11 класів усіх рівнів вивчення, методичні рекомендації щодо викладання математики в 2015-2016 н.р. з коментарями спеціалістів МОН України. 

Зображення користувача Irina.

найкращий вихід - взяти

найкращий вихід - взяти програму, конкретний підручник і скласти календарний план самостійно.

Додати новий коментар

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Search Engines will index and follow ONLY links to allowed domains.

  • Ви можете цитувати інші фрази та коментарі користуючись тегом [quote].
  • You may insert videos with [video:URL]

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот )
3
Z
e
H
9
g
Уведіть код без пробілів і з врахуванням верхнього/нижнього регістру.
Збір матеріалів Збір матеріалів